4A Games поділилися новою інформацією про гру Metro: Last Light
Економіка на основі патронів повернеться в Metro: Last Light . Розробники все ще обговорюють, яким чином її краще налаштувати, але, за словами творців, фанати визначено за повернення цього елемента.

«В Metro багато дуже складною ігрової механіки, і мені здається, що це одна з тих речей, з якою ми не дуже добре впоралися або просто погано пояснили гравцям, як вона працює», — говорить глава 4A Games , Хью Бейнон (Huw Beynon) .

«Якщо ви щось упустили, це могло істотно позначитися на вашому враження про гру в цілому. Нам здається, ми зможемо представити цю механіку, включаючи систему торгівлі набагато краще в цей раз ».

«Але дуже важливо не втратити ні одну з цих систем. Це якогось роду філософія, якою пронизана вся гра. Ми абсолютно не збираємося урізати Metro. Навпаки, у грі з’явиться набагато більше всього. Ми збираємося створити більш глибокі й продумані системи в кожному напрямку ».

«У той же час, ми зробимо деякі з них більш доступними. Причому системи не будуть просто спрощуватися. Швидше ми постараємося розкрити нашу складну механіку в оповідної манери, і зробимо це краще, ніж у першій грі ».

Бейнон також розповів і про сюжетної лінії гри. В розробці Last Light також брав участь і автор романів, Дмитро Глухівський. За словами Бейнона, роман Метро 2034 просто не підходив для створення гри, тому Глухівський допомагав розробникам промальовувати історію Артема.

«Він продовжив тісно співпрацювати з нами і дуже багато допоміг нам з діалогами. Ми хотіли трохи розкрити характер Артема. В кінці гри Артем зрозумів, наскільки величезним було те, що він зробив. Для нас це дуже цікава точка в розкритті персонажа на початку Last Light ».

Metro: Last Light з’явиться на світ у першому кварталі наступного року. Гра з’явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і РС.


Похожие публикации: