505 Games анонсувала симулятор плавання для Kinect
505 Games анонсували реліз Michael Phelps — Push the Limit для контролера Kinect, яка вийде в червні цього року. Гру розробляє британська студія Blitz Games, творець готується до виходу Yoostar 2, повідомляє Eurogamer .

engfutbolist.ru

Гра «симулятор плавання, який дозволить гравцеві отримати повне управління персонажем в воді, розкриваючи гравцеві дивовижний світ водного спорту, щоб в кінці потягатися з самими Майклом Фелпсом (Michael Phelps)», — йдеться в офіційному описі гри.

«Push the Limit являє собою веселий, інноваційний та фізичний спосіб гри, повної елементів, які кинуть виклик серйозним геймерам, плавцям і фанатам казуальних ігор», — говорить Фелпс.

«Я не можу дочекатися свого часу, коли зможу внести свою лепту в симулятор плавання на ринок відеоігор, який відобразить мою спортивну натуру і пристрасть до плавання. Це безперечно нетипова відео гра: більше схоже на тренування в басейні. Push the Limit розповідає історію про поліпшення і відточуванні всіх рухів, які вимагаються від цього плавця: від контролю адреналіну до відточування рухів, щоб поліпшити час на дистанції ».

У грі буде представлений кар’єрний режим, де гравці будуть змагатися в турнірах з плавання. Локації не будуть обмежені тільки закритими басейнами — гравцям доведеться поплавати в обігріваються відкритих басейнах в крижаних горах, японські додзе і арена на 80 000 глядацьких місць. Фелпс собственнолічно буде вести гравців протягом всієї гри.


Похожие публикации: