Battlefield 3

10
Оцінка
Гейплей: 10/10
Графіка: 10/10
Звук: 10/10

ігровий процес | Графіка

Руйнуються в батл ТІЛЬКИ стіни.
Передмова

Привіт дорогі користувачі Gamebomb.ru. Сьогодні я хочу представити вам огляд на Battlefield 3. Всі ми його знаємо і багато хто любить втім, як і я. Разом з цим оглядом відразу заллю і другий огляд на Call of Duty MW3. Пограв я в обидва шутера достатньо і зараз викладу вам свою думку.

Сюжет

Розробники пішли хитро і не зробили мильну оперу по голівудських, а замість цього піднесли як документальний фільм. Ми бравий американський салдафон який розмовляє голосом Гаррі Поттера (російська локалізація) і не дуже змахує на солдата. Вся зав’язка йде навколо ядерних бомб, які були куплені одним злим дядьком, який на додачу виявиться агентом ЦРУ. По всьому сюжету ми сидимо на допиті і розповідаємо все як було але нам не вірять і звинувачують в змові з російським спецназівцем, у якого квадратна головою J. Нам належить довести невинність і зловити злого дядечка.

Для галочки Co-op

Оскільки Battlefield 3 це гра чиста для мультиплеера, а кооператив зажадав видавець то розробники не морочилися з ним. І зробили 9 місій, який новачкові навіть на легкій складності пройти складно, а якщо ти ще граєш не з одним, то деякі місії ставати тортурами. Місії нічим один від одного особливо не відрізняються і зроблені на, аби ви від нас відчепилися. Тому тут особливо сказати і нічого.

Frostbite 2

Картинка просто приголомшлива особливо на комп’ютері. Тут все просто блискуче слів немає радує будь-якого графаFAP якщо кому щось не подобається, то він якийсь гурман ненаситний. Тут немає розмитих текстур, не рахуючи того коли ми залітаємо за карту. Слів немає картинка вражає.

Мультик

Це те чим славитися Battlefield 3. Тут одна динаміка нічого не стоїть на місці, карти величезні, представлений хороший вибір режимів і настройок. Що більше радує це те що гра запускається через браузер поки чекаємо чергу на сервері, можна послухати музику або полазити по YouTube.

Техніка

У грі представлено досить багато техніки. Почнемо з водного транспорту тут у нас човен на чотири місця і БМП яка не битися води. Наземної техніки само багато починаючи від машин і закінчуючи танками і БТР що найстрашніше для повітряної техніки. Повітряної техніки не мало, починаючи від розвідувальних вертольотів до високошвидкісних і маневрених винищувачів.

Зброя

Крім значного набору техніки у нас такий же набір зброї. Зброї діляться як на класи, так і на ті, що підійдуть будь класу починаючи від звичайних пістолетів закінчуючи кулеметами і потужними снайперськими гвинтівками. Також зброю можна страівалась додавати різні примочки приціл, сошки, глушник, лазер і т.д.

Карти

Сама краща частина мультиплеера карти можна руйнувати да такого ступеня, що мати рідна не впізнає. Будинки дорого будівлі майже все можна зруйнувати або знести дочиста. Масштаб карти також вражає, якщо згадати є відео де два снайпера стріляли один в одного з різних кінців карти і постріл був приблизно 3кілометра і 300 метрів. Тепер уявіть яких розмірів там карти.

Підсумок

Гра мені дуже сподобалася граю і сьогодні хто хоче додавайтеся клікаємо сюди. Спасибі всім хто прочитав цей огляд. Повторюся це струму моя особиста думка і воно природно може не сходиться з вашою думкою або очікуванням.
Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box