Activision формує підрозділ ексклюзивного контента для Call of Duty
Головний виконавчий директор Activision Боббі Котик (Bobby Kotick) щойно анонсував створення нової студії під назвою Beachhead. Студія буде займатися розробкою цифрового контента для Call of Duty.

Деталі поки не розголошуються. У фінансових звітах на сьогоднішній день Activision виконавчий директор видавництва Ерік Хіршенберг (Eric Hirshberg) сказав, що підрозділ «сконцентрувалося на єдиною розробкою інноваційної платформи та сервісами для Call of Duty», повідомляє Eurogamer .

Студія «створить онлайн ком’юніті вищого класу, ексклюзивний контент … щоб зарядити і без того феноменально популярний геймплей ». Розробники вже трудилися над створенням контенту протягом року. Activision пообіцяла скоро опублікувати більше деталей.

А поки геймери заінтриговано чекають, доповнення First Strike з 1 лютого з’явилося спеціально для володарів Xbox 360. Адд-онвключает в себе п’ять нових карт, чотири з яких з’явилися в змагальному мультиплеере і одна представляє специфічний зомбі-мод. На нових скріншотах Activision надала геймерам можливість одним оком поглянути на додаток, перш, ніж його придбати.

First Strike також з’явиться і на PC і PS3.


Похожие публикации: