Советуем - Last Day on Earth: Survival

Activision «зрадила акціонерів» відмовляючись монетизувати мультиплеер Call of Duty
Не так давно Activision спростувала чутки про те, що компанія збирається монетизувати мультиплеер Call of Duty. Як стало відомо Industry Gamers , аналітик Wedbush, Майкл Пачтер (Michael Pachter), засмучений рішенням Activision.

«Ми були засмучені, що новий глава Activision навідріз відмовився від планів компанії ввести платні підписки для мультиплеера Call of Duty», — написав Пачтер. «Ми переконані, що поки видавець отримує гроші з мультиплеера, він буде зацікавлений у наданні гравцям нових особливостей і можливостей, щоб підтримати свої продажі».

«Враховуючи, що кожен видавець існує, щоб максимізувати акціонерну вартість, ми бачимо їх небажання монетизувати мультиплеер, як зрада акціонерного товариства і можемо тільки сподіватися, що у компанії є запасний план», — продовжує Пачтер. «Навіть якщо ми помилилися і плата за мультиплеер не відіб’ється на підвищенні продажів продукту, нам здається, що інвестори будуть задоволені, якщо прибуток знову почне зростати за рахунок монетизації мультиплеера».

«На наш погляд, монетизація багато режиму є однією з прекрасних можливостей для видавця і, нам здається, що було серйозною стратегічною промашка упускати цю можливість», — уклав Пачтер.


Похожие публикации: