Аналітики негативно дивляться на реліз Star Wars: The Old Republic
Інвестори EA «ставлять проти» готується MMO, Star Wars: The Old Republic, як заявляє провідний аналітик.

Розмовляючи з Gamasutra , аналітик з Janco Partners Майк Хайки (Mike Hickey) припустив песимістичні настрої, щодо розробляється BioWare епічної саги. Остання спроба компанії видати MMO була Warhammer Online: Age of Reckoning в 2008. Кількість підписок на гру, розроблену Mythic, відмінно росло спочатку, але швидко обірвалося, що призвело до вимушеного закриття 63 серверів на наступний після релізу рік.

bu-sido.ru и это не полный список того что вы сможете найти у нас на сайте, узнайте всё о своем любимом виде спорта. Bu-sido.ru откроет вам мир рукопашного боя и покажет последние достижения спорта, будьте в курсе спортивных событий!

«Ми думаємо, що багато інвесторів ставлять проти ринкового успіху SWTOR, судячи зі статистики компанії у випуску нових многопользовательских онлайн ігор», — сказав Хайки.

Він продовжив розповідати про переконаннях інвесторів у тому, що рішення ввести платну підписку краще, ніж безкоштовна модель. Також аналітик згадав про теплі відгуках оглядів гри в пресі і внесок LucasArts в гру.

На думку Хайки, список інвесторів включає в себе модель з платними підписками проти швидко розвивається безкоштовної моделі ігор, скромні відгуки в пресі і жорстокий нагляд за розробкою гри LucasArts.

У відповідь, бос BioWare Рей Музика відповів: «Це велика ставка, але це правильна ставка для EA».

Реліз гри, яку розробляли з 2008 року, відбудеться в квітні 2011 року. Ерік Браун з EA заявив, що видавець запланував вести проект «10 років».


Похожие публикации: