Angry Birds Rio завантажили 10 мільйонів разів за 10 днів після виходу мультфільму
Попит на франшизу Angry Birds не перестає слабшати. З новим фільмом Angry Birds Rio всього за 10 днів гру завантажили 10 мільйонів разів, як повідомляє вебсайт Mobile Entertainment.

Гра була випущена 22 березня і як завжди, більшість скачування довелося на бесплантую спрощену версію. Платити за гру доведеться користувачам iPhone і iPad, але власники Android смартфонів і планшетів зможуть насолодитися головоломкою безкоштовно.

Гра вийшла як суміжний продукт до анімаційного фільму від Dreamworks — Rio, хоча у фільмі не використовуються персонажі з оригінальної гри Angry Birds. Преса відгукнулася про гру дуже добре: похвалила поліпшені аспекти геймплея і презентацію, хоча сама по собі серія Rio є нічим іншим як ребрендингом оригінальної гри з метою зближення з мультиком.

Стандартна версія Angry Birds вже перевалила за 100 мільйонів завантажень, включаючи платні і безкоштовні версії. Як заявляє видавець Rovio, гра зібрала базу з 40 мільйонів активних користувачів. У той же час, компанія також розповіла, що 40 відсотків доходу від гри доводиться не на скачування.


Похожие публикации: