Анонсована дата релізу трилогії Splinter Cell в HD якості
Ubisoft анонсувала дату релізу серії шпигунського екшену. Трилогія Splinter Cell Classic Trilogy в HD якості з’явиться на PlayStation 3 в США 22 березня, повідомляє Eurogamer .

Пакет з іграми, який включає в себе повністю оновлену в HD якості версії класичних Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow і Splinter Cell: Chaos Theory, в оригіналі виданих на PlayStation 2, з’являться на полицях магазинів, а також в цифровій мережі розповсюдження PlayStation Network.

Слідуючи по стопах HD версії Prince of Persia виданої в минулому році, Splinter Cell Classic Trilogy також включає в себе інтегрований стереоскопічний 3D вид.

Ubisoft ще не опублікувала офіційну дату релізу трилогії в Європі, але Amazon.co.uk вже виставив дату на перше квітня. Залишається сподіватися, що Amazon не жартує.

У трилогії розповідається історія про шпигунство, роботі Сема Фішера, якого відправляють у небезпечну місію в Грузії. Кілька грузинських терористів підозрюються у володінні інформацією загрозливою структурам США. Історія розвивається швидко і лінійно. Вам належить побувати в багатьох локаціях, включаючи нафтову станцію, китайське посольство в Янгоні і вашу власну штаб-квартиру ЦРУ в Ленглі штату Вірджинія. Для виконання місій Сему потрібно хитрість, шпигунські якості і нещадність. Від Фішера залежить запобігання війни.


Похожие публикации: