Анонсовані деталі демо версії Mortal Kombat
У демо версії будуть представлені Джонні Кейдж, Мілена, Скорпіон і Саб-Зіро, якими можна буде грати на двох уровняз: The Living Forest і The Pit. У демо версії буде доступно два режими — Один на один і Кар’єрний режими. Якщо вам вдасться дістатися до вершини і убити головного лиходія, вже в демо версії ви зможете побачити фінальний ролик.

Щасливим володарям телевізорів з підтримкою 3D розробники покажуть в демо, як буде виглядати Mortal Kombat в тривимірному зображенні. Як би там не було, битви відрендерити в 2D для 3D режиму, тому весь екшн можна буде побачити й без окулярів.

«Ми не хотіли, щоб 3D режим змінив механіку або без необхідності ускладнював геймплей». — Говорить директор і соонователь серії Ед Бун (Ed Boon). «Імплементація 3D дозволяє вам чіткіше розрізняти персонажів в порівнянні з фонів, що допомагає сфокусуватися на них».

Користувачі PlayStation Plus отримають демо вже 8 березня, в той час як реліз для простих користувачі PSN відбудеться 15 березня. У мережі Xbox Live фатінг з’явиться трохи пізніше.

Реліз оригінальної перезавантаження Mortal Kombat з’явиться 21 квітня на на PS3 і Xbox 360. У 2010 році на GamesCon розповіли, що всерйоз подумують піти по стопах Street Fighter IV і випустити версію Mortal Kombat для РС, але поки офіційного підтвердження немає.
Дорогие салоны красоты в центре Москвы не для всех.


Похожие публикации: