Австралійським геймерам доведеться набратися терпіння
Сьогодні всі австралійські геймери повинні були полегшено зітхнути і приготуватися до знайомства з касовими блокбастерами, сповненими брутальних і кривавих баталій. Але не зітхнули.

Kotaku повідомляє, що довгоочікуване збори між представниками уряду, де передбачалося ввести рейтинг ігор «тільки для дорослих» закінчилося нічим. Максимальний рейтинг так і залишився на планці 15 +. Австралійці з 80х років не вірять, що ігор коли-небудь знадобиться ще одна планка. Це означає, що будь-яка комп’ютерна або відео гра, яка вважається «занадто» для такого рейтингу залишиться поза країною — її просто не дозволять видавати.

Останні спроби представити рейтинг «тільки для дорослих», незважаючи на переважну підтримку громадян , зіткнувся з непереборною перешкодою через структуру законодавства в Австралії. Щоб внести зміни в класифікацію відео ігор, необхідно згоди кожного з генеральних прокурорів. І довгий час представник Південної Австралії, Майкл Аткінсон (Michael Atkinson) тягне віз у воду.

Останніми іграми, які не пройшли акредитацію стали Call of Duty: Modern Warfare 2 за терористичні нахили і відстріл мирних громадян, Fallout: New Vegas за недостатнє розмежування реальних і вигаданих наркотичних засобів, які в грі використовуються в якості стимуляторів, Left 4 Dead 2 за черезмерное насильство в грі. А також багато інших ігор, що містять неналежний контент.

Австралійським геймерам доведеться чекати 2011 року, коли відбудеться наступне зібрання. Можливо тоді всі прийдуть до більш узгодженим думку. Залишається тільки чекати і сподіватися.


Похожие публикации: