Battlefield 3 використовує технологію анімації з Madden і FIFA
Після появи першого відео геймплея Battlefield 3 багато геймери відчули, що значить «дежа вю». Як можна було здогадатися після перегляду відео, DICE використовує технологію анімації, дуже сильно схожу на ту, що використана в іграх від EA Sports.

В інтерв’ю для GameInformer, провідний дизайнер анімації Тобіас Дав (Tobias Dahl) сказав, що DICE дійсно застосовувала внутрішні інструменти від EA під назвою ANT.

Покупать www.mebelium.ru , лучше всего на сайте mebelium.ru

«Природно, я почав дивитися на спортивні ігри, тому що в них була анімація, яка додає видовищності їх ігор», — говорить Дав, додаючи: «І вона виглядає дуже непогано, я б сказав».

Інструмент був створений близько семи-восьми років назад в результаті співпраці відділу програмістів EA і був використаний, щоб надати барвистості таким франшизів, як Madden і FIFA.

Нове відео геймплея гри Battlefield 3 , а також нові скріншоти , які вийшли сьогодні вранці, оповідають історію проходження сержанта Блекберна і його команди морської піхоти США в погану частину міста. Судячи з назви, це тільки перша частина, друга частина вийде 15 березня. Ролик являє собою фрагменти геймплея пре-альфа версії гри.


Похожие публикации: