Бета тест нового апдейта для рун магії — Землі відчаю почнеться в квітні
Розробники з Frogster Interactive повідомляють, що на початку квітня ММО Руни Магії Глава IV — землі відчаю увійде в стадію закритого бета тестування. У четвертому розділі розповідатиметься історія могутнього і містичного демона, який занурив мир табір у зловісний страх.

«Як частину свого плану, демон випустив жахливе інфекційне захворювання, перетворюючи поселенців і цілі села в бездушних зомбі. Навіть Аннелі, дочка Лорда Графу, була поглинута темрявою зсередини », — йдеться На офіційному САЙТІ .

Нужны срочно и не дорого запчасти краз ? Приобрести их можно на сайте yarcentr.ru

Фанатам руни магії доведеться відгукнутися на благання про допомогу і відправитися в небезпечну подорож на незвідані території, борючись з невідомими досі створіннями. Розробники пообіцяли підвищити обмеження розвитку персонажів до 70 рівня.

Але пуститися в «небезпечну подорож» зможуть тільки найсильніші герої 62 рівня і вище, які повинні піти в «Землю зловтіхи». У локацію можна буде потрапити з Пустелі Лімо. Перша нова локація захована в одному з безлічі замків, які маячать дрібними крапками на горизонті. Поряд з незліченними місцями, гори будуть ховати за своїми скелястими стінами іншу локацію — Замок Лорда Графу.

Руни Магії — 3D MMO проходить в світі Табореа з тисячею квестів, PvP, сервер проти сервера PvP режимами, холами і війнами гільдій. Гра проходить в традиційному для ММО вигляді: гравці вибирають сервер, створюють персонажа і досліджують світ, б’ються з монстрами і гравцями, отримують рівні і розвивають своїх персонажів.


Похожие публикации: