Bethesda опублікувала відео з ідеями для доповнень до гри Скайріма
Після завершення розробки Elder Scrolls V: Скайріма глави Bethesda вирішили дати можливість співробітникам робити все, що їм взблагорассудітся, а потім реалізувати це в грі. Творці потім вибрали найцікавіші ідеї і зробили з них невелику відео нарізку, щоб показати публіці.

Що більш цікаво, 36 представлених прикладів потім потрапили в перший додаток Dawnguard: дерево перков для перевертня, анімація годування вампірів, форма Лорда вампірів — все попало на додаток.Деякі інші можливості також появілісьв вигляді патчів: кінематики камери, битви на Маунт, голосове розпізнавання драконівських криків допомогою Kinect.

інші представлені в ролику можливості можуть також незабаром з’явитися в грі. Як би там не було, розробники не готові з повною упевненістю сказати, що саме з’явиться в грі.

Тим не менш, можна припустити, що Bethesda вирішиться реалізувати літаючих горгон, включаючи можливість політати на драконі. Також, не менш імовірно, що творці можуть попрацювати і над системою стелса, використання особливого зору в стилі Ассассин з підсвічуванням ворогів і навіть створить величезних босів, як гігантський Краб.Похожие публикации: