BioShock Infinite не розчарує фанатів Xbox
Irrational Games посилено трудиться, щоб повністю переконатися в працездатності всіх версій майбутньої BioShock Infinite, як повідомляє розробник.

Порт PlayStation 3 оригінальної версії BioShock не дуже добре підходив для Xbox 360. Реструктурована версія ПЗ для Xbox була прийнята без особливих овацій і була більш розмитою і вибухає в порівнянні з оригіналом для PS. Сиквел потрапив в ту ж ситуацію, незважаючи на те, що розроблявся іншою командою.

Що стосується, BioShock Infinite, розробники вирішили виправити цей прикрий промах. Технічний директор Irrational Games, Кріс Клейн (Chris Klein), повідомив на форумах Irrational : «ми серйозно ставимося до якості роботи версії для PS3».

«Ми не планували віддавати розробку PS3 версії BioShock Infinite іншій студії. Насправді, вона не є «портом» як така. Ми розробляли оригінальну BioShock набагато меншою командою, ніж зараз BioShock Infinite, тому ми можемо одночасно працювати над PS3, Xbox і PC версіями ».

«Всі ми знаємо, що платформа PS3 потужна, але має свої переваги і недоліки. У порівнянні з РС, Xbox 360 також конкурентна платформа. Тому замість того, щоб оголошувати «провідну платформу» і переробляти гру під інші платформи, ми працюємо над ігровим движком, щоб вона виглядала однаково добре для будь-якої з них ».

Клейн додає: «Ми щодня тестуємо ігри для PS3. У всіх наших програмістів є комплект для розробки і на Xbox, і на PS3, тому вони можуть протестувати BioShock на PS3 також легко, як і на 360 ».

BioShock Infinite планується до виходи на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 в далекому 2012 році.


Похожие публикации: