BioWare розглядає можливість переходу The Old Republic на безкоштовну модель гри
Перша ММО від BioWare , Star Wars: The Old Republic , зіткнулася з несподіваним падінням кількості передплатників. Більше 400 тисяч користувачів відмовилися від придбання додаткових підписок.

Головний дизайнер гри, Еммпнуель Лусінчі (Emmanuel Lusinchi), вважає, що це сталося через конкуренцію з безкоштовними ММО.

http://awaren.ru — великое множество литературы про многие учения Дао этой планеты

«Мені здається справа не тільки у безкоштовній моделі гри — справа більше у великій кількості конкурентів», — каже дизайнер. «Якщо б ми конкурували з просто хорошими іграми, такого питання б не стояло. Але на ринку є виразно відмінні ігри, тому, звичайно, конкуренція вплине на ваші плани ».

BioWare не проігнорувала зменшення передплатників і обговорює можливість переходу The Old Republic на безкоштовну модель.

«Ринок MMO дуже динамічний, тому нам також потрібно швидко рухатися», — продовжує він. «Якщо люди не задоволені тим, що у них є, вони постійно вимагають нових апдейтів, режимів і ситуацій. Тому ми розглядаємо можливість переходу на безкоштовну модель, але я не можу вдаватися в подробиці. Нам потрібно бути гнучкими і адаптуватися до того, що відбувається ».Похожие публикации: