BioWare розкрила деталі Mass Effect 3
Розробники з BioWare зволили розкрити перші деталі Mass Effect 3. До цих пір інформація з’являлася лише обривками і була не більше, ніж чутками. GameInformer представив геймерам підготовлювану RPG в офіційному світлі.

Коммандор Шепард відправляється на Землю для судового розгляду, відразу після закінчення подій з доповнення до Mass Effect 2. Під час слухання, Ріпери вторгаються на планету.

Таємна організація Церебус, яка зіграла значну роль в історії Mass Effect 2, відправляє своїх агентів, щоб убити Шепарда. Примарний Людина, як кажуть розробники, зіграє фатальну роль в третій частині франшизи.

У грі з’являться Гаррус і Ліара і, в залежності від зробленого вибору в Mass Effect 1, Кейден або Ешлі з Урексом, Мордіна, Легіоном і Андерсоном також з’являться в грі-в тому випадку, якщо вони залишилися живі після ваших пригод у першій і другій частинах франшизи.

Якщо вам не довелося спробувати себе в пріквел, гра почнеться з комікса «Раніше в Mass Effect», який дозволить вам прийняти рішення, подібні до тих, що приймали гравці на початку Mass Effect 2.

Розробники пообіцяли створити кілька кінцівок, як хороших, так і поганих. Все буде залежати від того, кого ви наймете в свою команду.

Третя частина Mass Effect не повернеться до стандартів Mass Effect 1, але RPG елементи в ME3 будуть покращені. Гравцям дадуть більше свободи у виборі здібностей, дерева умінь стануть більше, а сили персонажів можна буде кілька разів покращувати.

Зброя в грі буде засновано на озброєнні персонажів з ME2, але в грі також з’явиться мод, який дозволить вам міняти запчастини від гармат, до прикладу, стовбури або приціли.

Всі класи тепер зможуть використовувати будь-яку зброю, але будуть обмежені стерпним вагою.Єдиний клас, який зможе носити все, що попадеться під руку — солдат, наприклад холодна зброя, шаблі ножі. Ножи

Незважаючи на чутки, у грі не буде багатокористувацького режиму. Розробники з BioWare розповіли Game Informer, що можливо реалізують мультиплеер в майбутньому, але не в оригінальній грі.

Реліз Mass Effect 3 призначений на кінець року, тому складати листа Дідові Морозу, щоб він приніс третю частину Mass Effect на Xbox 360, PC або PlayStation 3 можна вже зараз.


Похожие публикации: