Blizzard: «Екшн та рольові жанри змішалися як ніколи раніше»
Ведучий контент дизайнер Diablo III, Кевін Мертенс (Kevin Martens) сказав, що межа між RPG та іншими жанрами стає все більш розмитим.

«Екшн і RPG жанри змішалися як ніколи раніше», — говорить Мертенс в інтерв’ю з Atomic Gamer. «Є такі ігри, як The Elder Scrolls IV: Oblivion, яка є відмінним прикладом чудової рольової гри, але також включає в себе гарну систему екшену».

Если вы играете в cheatsbase.ru, то рекомендую вам посетить сайт cheatsbase.ru — рабочие читы для starcraft 2

«Більш того, у більшість стрілялки ігор додають рольові елементи», — продовжує він. «До прикладу, BioShock або одна з улюблених ігор минулого покоління Grand Theft Auto: San Andreas».

Співробітник Blizzard говорить, що рольовий контент в San Andreas був «по-справжньому чарівним»,незважаючи на класифікацію гри як «екшн».

«Обидва жанру обмінюються дуже багатьом. Рольові ігри, по суті, являють собою систему отримання рівнів, налаштувань здібностей персонажа і т.д., тому вже важко відрізнити екшн від RPG », — говорить він.

Мертенс пояснює, що на світ з’являється так мало рольових ігор з потрійною А в рейтингу, тому що складно розробляти рандомізовані Данжі-кроулери.

«Якщо окремо говорити про рольові екшенах, про жанр Diablo, мені здається, що це саме та гра, яка рандомізованих на необхідному рівні, в ній є багато класів. Такі ігри неймовірно складно створювати.Diablo II була королем жанру і досі продається по всьому світу через 10 років після релізу ».

Продовження королівського рольового екшену — Diablo III поки не отримала дати релізу, але з’явиться на PC, і можливо на консолях в майбутньому.


Похожие публикации: