Blizzard представила двох нових вихованців для World of Warcraft
Компанія Blizzard анонсувала про два нових доповнення для World of Warcraft. Як повідомляється наофіційному сайті Blizzard , два нових вихованця поповнять ігровий магазин петов. Lil ‘Ragnaros і Moonkin Hatchling, які були представлені на Blizzcon ще у вересні, стали новим доповненням багатокористувацької рольової гри.

Кожного з них можна придбати в магазині петов за $ 10. В минулому році Blizzard також приготувала новорічний подарунок фанатам WoW. Тоді, половина прибутку від продажів Ченця Пандерей (Pandaren Monk) до 31 грудня була віддана на добродійність. В цьому році компанія не збирається відступати від традицій і віддасть 50% прибутку від продажів Moonkin Hatchling в міжнародний благодійний фонд «здійсни мрію» — Make-A-Wish Foundation.

Завдяки новому вихованцеві в ігровому магазині, Blizzard пожертвувала суму більше $ 1,1 мільйона на дитячу благодійність.

Lil ‘Ragnaros — елементальние міні лорд. Вихованець може служити не тільки як вогню для приготування їжі, а й запалювати найближчих до нього монстрів. Як істота чистого елементальноє вогню, він може занурюватися в самі надра світу, а потім з’являтися поряд з вами, де б ви не зупинилися.

Moonkin Hatchling щойно вилупився і випурхнув з гнізда, але вже готовий досліджувати світ разом з вами. Подорожуючи з Ордою або Альянсом, цей милий дитинча час від часу садить квіти і з радістю танцює з будь-якими бажаючими.


Похожие публикации: