Blizzard сподівається на успіх Star Wars: The Old Republic
Бос Blizzard Френк Пірс (Frank Pearce) сказав, що Star Wars: The Old Republic BioWare зможе підштовхнути розвиток MMO ринку, якщо «все буде зроблено правильно».

В інтерв’ю з MCV, Пірс сказав, ключовим моментів для The Old Republic буде побудувати всесвіт, якій будуть захоплені люди, як це було з World of Warcraft.

«Це гра у якої є можливість розвинути ринок ММО, якщо все буде зроблено правильно. У цьому випадку це важливо для індустрії в цілому, а не тільки для ЕА », — говорить він.

Головний виконавчий директора Blizzard Майк Морхайм (Mike Morhaime) додав, що компанія сподівається, що у ЕА все пройде гладко.

«Це безперечно сильна франшиза, а BioWare — відмінний розробник», — говорить він. «З нашої точки зору, ми сподіваємося, що вони створять дійсно захоплюючу гру, тому що вони зможуть навести багато нових гравців у ММО жанр. І думки гравців про цю гру, люблять вони її чи ні, будуть визначати їх подальші враження про жанрі в цілому ».

Раніше на цьому тижні, ЕА підтвердила, що The Old Republic зібрала базу з 1,5 мільйонів підписчиків, які записалися на бета тестування гри. Точна дата релізу поки не оголошувалася, але не раніше 1 липня.

На конференції Lazard Capital Markets Technology and Media Conference виконавчий директор EA Ерік Браун (Eric Brown) розповів, що компанія не випустить гру в цьому фінансовому році, який закінчиться 31 березня. «Можна з точністю сказати, що гра вийде десь між 1 квітня і 31 грудня. Також варто відзначити, що ми не плануємо видавати гру в першому кварталі фінансового року, тому думаю, не варто говорити що в цей 90-денний період гра не з’явиться », — сказав Браун.


Похожие публикации: