Blood and Soul огляд гри від godsempires
Світ Blood and Soul побудований на унікальному, розробленому спеціально для цієї гри, движку і здатний здивувати навіть досвідченого гравця. Яскраві барвисті локації, різноманітність монстрів і унікальна система завдань занурюють гравців в світ Blood and Soul.

Для гри потрібно всього лише зареєструватися і скачати клієнт на офіційному сайті Blood And Soul.

Blood and Soul — нова китайська MMORPG, що містить в собі масу ігрових можливостей. Головна відмінна риса цієї ММО — можливість проявляти свої почуття по відношенню до інших гравців. Це стало можливим завдяки детальному опрацюванні системи емоцій. Можна навіть влаштувати пишне весілля зі своєю другою половинкою і запросити на торжество безліч друзів. Любителі битв так само не проходять повз — в грі предостатньо захоплюючих війн між різними гільдіями за право володіння окремими територіями. У грі присутні помічники у вигляді казкових ельфів, що розвиваються разом з персонажем, які завжди поспішають на допомогу в скрутну хвилину.

Blood and Soul — це динамічні битви, величезна безліч заклинань і умінь персонажа, багаторівневе виробництво, поліпшена екіпірування, в порівнянні з аналогічними іграми, і багато іншого тільки на офіційному сайті B & S. Однак, за винятком весіль і воєн гільдій, гра схожа на багато сучасних ігор такого ж жанру: довгі години фарма або проходження інстанси багато разів не виділяють Blood and Soul з ряду стандартних MMORPG.

Історія світу Blood and Soul доволі цікава. Спочатку три світи (Земля, Небеса і Пекло) існували незалежно один від одного, і було все спокійно. Але через деякий час верховний правитель Пекла відкрив ворота в Небесний світ. Зав’язалася жорстока битва. По закінченні тисячі років демони були повержені військами Небес, а ворота, відкриті демонами, були навіки запечатані. Але Пекло не збирався здаватися, і через час був відкритий портал між Пеклом і Землею. Монстри і демони заполонили світ людей. Щоб відновити міць своєї армії після поразки Небес, зло починає знищувати людські душі. Через пару років опір людей практично зламано. Але Небеса вирішили вислати допомогу людям — божественних духів битв, і навчили людей майструвати артефакти величезної сили. І звичайно відеоогляд гри.
Похожие публикации: