Bulletstorm і Duke Nukem Forever не будуть конкурувати
Тут є місце для двох готуються шутерів. Bulletstorm від ЕА і довгоочікуваний Duke Nukem Forever, обидва вийдуть навесні цього року, і обидва зачіпають одну і ту ж тему — безжалісне насильство, величезні біцепси і досить потужні бомби, щоб стерти все з лиця землі.

Незважаючи на схожість двох шутерів, розробники Duke — Gearbox Software відкидають будь-яку можливість суперництва між іграми, наполягаючи, що для обох ігор є достатньо місця.

«Я не думаю, що можна думати про це в такому ключі», — розповідає бос студії, Ренді Пітчфорд (Randy Pitchford) Eurogamer . «Мені здається, що дійсно має значення, так це чи є гра досить цікаво і чи може вона запропонувати -то гравцям ».

«Звичайно, є певні обмеження, де змагання можна вважати доречним, але якщо попит на ринку дійсно є, результати перевершать навіть необгрунтовані мрії, незважаючи на те, як багато гравців зараз є на ринку».

Професійна і надійна www.go-top10.com в Україні на сайті www.go-top10.com

Пітчфорд привів в приклад першу гру Gearbox, Half-Life Opposing Force. Незважаючи на реліз в 1999 в один місяць з Quake 3 Arena і Unreal Tournament гра отримала великий успіх, що перевершив очікування.

«Виявилося, що всі три гри вийшли дуже гарними і користувачі грали в усі три», — пояснив він. «В результаті, всі ігри зібрали перевищують очікування продажу, незважаючи на те, що вони вийшли одна за однією.

Я вже давно зрозумів, що конкуренція — не така велика проблема, як може здаватися. Я грав в Bulletstorm і мені вона сподобалася — у неї буде кілька місяців поки не з’явиться Duke ».


Похожие публикации: