Cataclysm б’є рекорд продажів
За перші 24 години після запуску «перезавантаження» світу World of Warcraft, більше 3,3 мільйонів копій доповнення World of Warcraft: Cataclysm було продано, включаючи попередні замовлення.

За даними Blizzard, ці цифри роблять Cataclysm самої продаваної грою для PC за всю історію. Про це стало відомо 1UP .

Мастер-Колесо это: www.master-koleso.ru
Ремонт проколов, балансировка колёс.

«Нам довелося показати Азерот на краю загибелі в Cataclysm, але результат став нашим кращим розширенням за всю історію», — говорить виконавчий директор Blizzard Ьайк Морхайм (Mike Morhaime) в прес релізі. «Ми хочемо подякувати всім нашим нових, старих і повернулися гравців по всьому світу за їх неймовірний ентузіазм і підтримку. І нам не терпиться почути, що ж вони думають про новий контенті ».

Відмітка 3,3 мільйона встановлює новий рекорд, перевищуючи планку попереднього доповнення WoW, Wrath of the Lich King, яке розлетілося тиражем в 2,8 мільйонів екземплярів після релізу в листопаді 2008 року. Перше доповнення, The Burning Crusade, нарахувало 2,4 мільйона проданих копій за перший день продажів.

«World of Warcraft: Cataclysm зібрало навіть більша кількість продажів, ніж було у StarCraft II: Wings of Liberty в липні», — говорить Боб МакКензі (Bob McKenzie), головний віце президент GameStop: «що робить цей рік рекордним для Blizzard Entertainment в GameStop ».

World of Warcraft в даний час налічує базу з 12 мільйонів передплатників по всьому світу. Проте, всього цього недостатньо, щоб скинути з п’єдесталу Call of Duty: Black Ops, яка до цих пір тримається на першому місці в британських чартах всіх форматів.


Похожие публикации: