Codemasters шукає розробників для своєї нової браузерної F1
Codemasters наймає працівників для розробки нового оригінального браузерного гоночного симулятора Formula One, про що стало відомо з повідомлення на офіційному сайті розробників . Гра ще не встигла отримати свою назву.

Все новинки remont-tlt.ru. Первая помощь при ремонте квартиры.

Браузерні гонки будуть сконцентровані на доступності «завдяки інноваційному дизайну та управління машинами». Гравцям пропонують «глибокий геймплей для мейнстрім ігровий аудиторії».

«Formula One неймовірно популярна в багатьох країнах по всьому світу, особливо в країнах, де онлайн геймінг або вже величезний, або швидко розвивається, як в Індії, Бразилії, Кореї та Китаї», — розповів віце президент і головний менеджер Codemasters Online Деві Соларі ( David Solari). «Ми довели, що F1 — головний бренд і ми плануємо зіграти на цьому».

Дата релізу, як і ім’я гри залишаються невідомими. В минулому році Codemasters випустила F1 2010 на РС, PlayStation 3 і Xbox 360, яка швидко отримала комерційний та критичний успіх. Продовження серії заплановано на цей рік.

Formula One 2010 — гра, розроблена компанією Codemasters і використовує движок Ego. Це перша гра нового покоління Формули-1, в якій є всі реальні пілоти, боліди і траси сезону-2010. Велику увагу приділено симуляції реальних погодних ефектів.

F1 2010 — мультиплатформенна гра наступного покоління, яка отримала ліцензію, раніше належала Sony.У грі діє движок Ego, який знайомий ігроманам по іграх типу Colin Mcrae: Dirt 1 & DiRT 2, Race Driver: GRID і Wii-версії F1 2009. Движок поліпшений спеціально для F1 2010 і неофіційно називається «Ego 1.5». Також це перша офіційно ліцензована ПК-гра з Формулою-1 за десятиліття.


Похожие публикации: