Dead Rising 2: Off the Record буде інший — нової і свіжої грою
Со-засновник Blue Castle Games і виконавчий продюсер Dead Rising 2: Off the Record Джейсон ЛИГХ (Jason Leigh) сказав, що фанатам доведеться заново познайомитися з Френком Уест, навіть якщо вони грали в Dead Rising 2.

Не так давно ресурс Gamingbolt виявив банер, який прозоро натякав на анонс третьої частини франшизи, але, як виявилося, фанати видавали бажане за дійсне — Capcom анонсувала Dead Rising 2: Off the Record.

Хотите зарабатывать больше, вам нужен artextrade.ru. Заходите на сайт artextrade.ru

В інтерв’ю з Eurogamer, ЛИГХ пояснив, що Off the Record буде «дуже відрізнятися і буде дуже свіжим і абсолютно новим».

«Так, це Форчун Сіті і це втеча з Форчун Сіті, але це нова фантазія, яка поверне Френка тому в грі, навіть перші 15 хвилин сильно відрізняються від того, як це було», — пояснює він.

«Сподіваємося, що команда закінчить роботу протягом декількох місяців і ми випустимо Off the Road восени. На Е3 ми розповімо набагато більше, ніж можемо розповісти зараз, а також покажемо нові можливості наочно ».

Off the Record буде містити не тільки нові зброї, але і «велику» локацію в Форчун Сіті, а також додатковий режим, який розробники віддали перевагу на поточний момент залишити в секреті.

«Ми хочемо зробити зовсім іншу гру», — продовжує ЛИГХ. «Фанати Dead Rising 2 оцінять, наскільки змінилася обстановка і будуть здивовані кожним куточком ігрового світу. А ті, хто не грав в Dead Rising 2 і вперше бачать франшизу, отримають незабутні враження ».

Реліз Dead Rising 2: Off the Record запланований на осінь для PC, PS3 і Xbox 360.


Похожие публикации: