Дель Торо готує трилогію свого фільму жахів inSANE
Ужастик від Гільєрмо дель Торо і Volition, inSANE запланований на 2013 рік буде представляти собою трилогію. Видавець THQ підписав контракт з дель Торо на кілька років для створення трилогії. Дель Торо буде працювати як зовнішній креативний директор, тісно співпрацюючи з босом THQ, Денні Біллсоном (Danny Bilson). Про це стало відомо Eurogamer .

За словами THQ, inSANE надасть «безпрецедентну кінематику визначальну розкриття сюжету в геймінгу». THQ каже, що дель Торо і видавництво будуть співпрацювати в «Трансмед проектах, пов’язаних з іграми insane».

Видавець THQ буде володіти усіма авторськими правами на серію inSANE, і дель Торо зможе знімати будь-які екранізації для проекту. Дель Торо формально анонсував inSANE на церемонії Spike Video Game Awards.

«THQ прагне до створення неординарних ігор, визначаючи найбільш талановитих людей в світі і надаючи їм підтримку для створення інноваційних ігор», — прокоментував Білсон. «Гільєрмо не просто неймовірно обдарована письменник і режисер, але також і завзятий геймер, і ми раді, що змогли залучити його в якості посередника між геймінгу і медіа. Ми впевнені, що його унікальна точка зору створить візуально приголомшливі пригоди з багатим геймплеем ».

«З новими серіями відеоігор, я хочу перенести гравців туди, де вони ще ніколи не були, де кожне найменше дію поставить їх перед питанням їх власних відчуттів моральності та реальності», — говорить директор фільму Pan’s Labyrinth. «THQ і Volition, Inc. однаково зацікавлений створити реалізацію повністю нової ігрової всесвіту в реальності ».

У вересні дель Торо описав inSANE, як ужастик для любителів творити. «Ми говоримо про широкомасштабних іграх, з величезними світами і довгими термінами», — говорить він. «Ми домовилися з THQ на термін у три роки для кожної гри. Дійсно великі ігри. Деталі будуть опубліковані незабаром, і ми дійсно серйозно оцінюємо свої можливості. Можна очікувати першу гру з серії в кращому випадку в 2013 році ».

«Це ужастик … але це дещо іншого роду страшилка, ніж ви звикли бачити. Гра йде не на виживання. Це дійсно дивна суміш. Давайте зупинимося на цьому ».


Похожие публикации: