Дія Uncharted 3 буде проходити в пустелі
Після дослідження джунглів Південної Америки в Uncharted: Drake’s Fortune і Гімалаї в Uncharted 2: Among Thieves, Нейтан Дрейк відправиться на пошуки скарбів в пустелю. Про це повідомляє Kotaku .

Узнать что такое unelibert.ru и какие они бывают, можно на сайте unelibert.ru

Також стало відомо, що Uncharted 3 буде анонсована на Spike Video Games Awards, де розробники представлять гру офіційно. У третій частині серії для PlayStation 3 гімалайський сніг проміняли на сонце і пісок, причому ходять чутки, що подорожі в пустелях Африки будуть йти тим же шляхом, яким колись пройшов Індіана Джонс.

В Raiders of the Lost Ark, Індіана пройшов нелегкий шлях з джунглів Південної Америки до сніжним горам Непалу, а потім потрапив в Єгипетські пустелі. Якщо чутки вірні, то все підтвердиться на презентації Uncharted 3 12 грудня в Голлівуді.

У попередній частині, Uncharted 2: Among Thieves, Дрейк намагається розкрити правду про знаменитого подорожі Поло до Азії. У грі потрібно знайти потужний камінь Чинтамани (Cintamani), який, згідно журналам Поло, можна знайти в міфічному місті країни Шамбала (Shambhala). Що ж готують розробники для третьої частини гри поки невідомо, як і дата виходу сіквелу.

Як видно, чутки про розробку Uncharted 3 підтвердилися і тизер, який випустила Sony раніше , не дарма розбурхував розуми фанатів серії. А поки всі з нетерпінням чекають 12 грудня і офіційного релізу гри, кінорежисер готується знімати Марка Уолберга в ролі Нейтана Дрейка .


Похожие публикации: