Доповнення Assassin’s Creed Brotherhood вийде в грудні
Відкритий світ, де кожен потенційний вбивця може безоплатно спробувати свої сили, Assassin’s Creed Brotherhood в недалекому майбутньому отримає набір додаткового контента для мультиплеера. Компанія Ubisoft оголосила, що безкоштовна упаковка контента для Assassin’s Creed буде видана в грудні.

Апдейт «Animus Project Update 1.0» додасть нові режими мультиплеера, а також нову онлайн карту. Командний режим «Розширений Альянс» (Advanced Alliance) заснований на стандартному режимі Альянсу, але «з більш складною ідентифікацією мети і битвою», ніж в оригіналі.

Нова карта для мультиплеера перенесе гравців в чудовий французький місто Монт Сент-Мішель на острові. «Ця практично топографічна карта вузьких вулиць, високих каплиць і багаторівневої архітектури ідеально підходить для мисливців і хижаків, які можуть вистрибнути з нізвідки і напасти на свою здобич», — говорять в Ubisoft.

Animus Project Update 1.0 буде випущений на платформах Xbox 360 і PlayStation 3 14 грудня. Видання для PS3 вже отримало свою «порцію» оновлення для ексклюзивної сінглплеерной версії Copernicus Conspiracy. Затримана видання для PC Assassin’s Creed Brotherhood, як стало відомо від Shackenews , з’явиться в першому кварталі 2011 року.


Похожие публикации: