Доповнення Dead Rising 2: Case West з’явилося в мережі XBLA
Ексклюзивний для Xbox Live Arcade продукт від Capcom — Dead Rising 2 і його епілог Case West, тепер став доступний геймерам мережі XBLM. Окремо стоїть доповнення принесе в гру Чака Гріна, який об’єднається разом з улюбленим всіма фотожурналістом Френком Уест, щоб розкрити таємниці і поставити все на свої місця.

Нашел оффицальный фан сайт lmfaonews.ru где есть много музыки

Як повідомляє Joystiq , в Case West буде представлено нові локації, кооперативний геймплей і повернення в старі часи за допомогою фотографій Френка.

В одиночному режимі геймери будуть грати за Чака, а Френк буде простим штучним інтелектом, невразливим в одиночній кампанії. На Tokyo Game Show 2010 компанія Capcom спростувала інформацію про «відсторонення» від PS3 версії Dead Rising, незважаючи на те, що гра виходить ексклюзивно для Xbox Live Arcade.

Як і у випадку з Case Zero, Case West центрується на навколишньому середовищі, не була наявна в повній грі Dead Rising 2. Гравець бере на себе роль Чака, а Френк Уест діє як дружній співвітчизник, керований штучним інтелектом. При спільній грі інші геймери можуть грати за Френка.

Підтверджено (і видно на деяких скріншотах), що і Френк, і Чак мають доступ до навички фотографії, а Френк розділяє здібності Чака у створенні користувальницької зброї.


Похожие публикации: