Duke Nukem Forever нарешті отримав дату релізу
Сьогодні відбулося те, чого ми всі чекали протягом довгих-довгих років — Duke Nukem Forever нарешті отримав тверду дату релізу. Адаптація шутера від Gearbox вийде 6 травня 2011 року. Геймери з США зможуть на 3 дні раніше накласти руки на повернення Дюка — 3 травня.

Підтвердження надійшло від Ренді Пітчфорда (Randy Pitchford), боса Gearbox і президента 2K Games, Крістофа Хартманна (Cristoph Hartmann), які дуетом оголосили дату в журналі Game Informer .

Duke Nukem Forever з 2000 року потрапив на перші місця в списку найбільш очікуваних ігор. До 2006 року, практично всі були впевнені, що Duke Nukem Forever вийде коли рак на горі свисне. Протягом наступних декількох років, рідкісні відео-ролики і скріншоти залишали найстійкішим надію. Тільки у вересні 2010 року Gearbox анонсувала рятувальний круг для епічного шутера.

Чому в 3D Realms розробка зайняла більше кількох років? «Хотів би я відповісти на це питання просто і лаконічно, але на жаль, відповідь буде більш драматичним і довгим, що включає багато і багато аспектів», — сказав дизайнер Джордж Бруссард George Broussard в листопаді.


Похожие публикации: