Duke Nukem Forever вийде у вигляді «Сталевих яєць»
В цьому травні нарешті виходить Duke Nukem Forever. І як стало відомо від розробника 2K Games, очікувана гра нагородить відданих фанатів, і в тому числі колекціонерів.

Спеціальне видання — «Сталеві яйця» (The Balls of Steel) буде включати різні приналежності Дюка Нукем (Duke Nukem) і ряд дрібниць. Про вартість «Сталевих яєць» поки що не оголосили, але в 2K Games підтвердили, що видання вийде разом зі стандартним на PC, PlayStation 3, і Xbox 360.

Узнать как создается photobook2.ru, можно на сайте photobook2.ru

Серед предметів: власне гра, бюст головного героя, гральні карти, гральні кістки, і дві фішки з казино.Художній альбом в твердій палітурці так само чекає тих, хто захоче витратити готівкові гроші для покупки даного випуску, поряд з пронумерованим свідоцтвом про автентичності.

Офіційне зображення «Сталевих яєць» ясно показує, що випуск буде обмежений 2000 екземплярами, але 2K Games підтвердили, що видання не буде випущений обмеженим тиражем.

Duke Nukem Forever — сіквел до культової грі Duke Nukem 3D. Компанія-розробник 3D Realms розпочала роботу над проектом в 1997 році.

Як і попередня гра Duke Nukem 3D, Duke Nukem Forever є шутер з видом від першої особи.Незважаючи на тривалість процесу розробки, гра містить безліч елементів геймплея, поширених в сучасних іграх жанру. Такі особливості включають регенеруючу здоров’я, оптичні приціли, здатність бігати спринтом, управління транспортними засобами та можливість одночасного утримання тільки 2 зброй.


Похожие публикации: