Dynasty Warriors 7 з’явиться 22 березня
Сьома частина тактичного екшену від Tecmo Koei’s — Dynasty Warriors, буде видана в Північній Америці 22 березня. Слідом, через 3 дня гра з’явиться і на полицях британських магазинів.

Гра отримає повний набір послуг від всіляких сервісів PlayStation 3, включаючи підтримку 3D і управління за допомогою контролера Move, а також кооперативний режим онлайн мультиплеера.Володарі Xbox 360, судячи з повідомлення на офіційному сайті , також отримають можливість долучитися до покоління Dynasty Warriors.

Крім того, фансайт Koei Warriors опублікував ще деякі «просочилися» деталі: «вільний» режим, режим «Хронік», в яких гравці зможуть вибирати з більш ніж 60 ігрових персонажів. Всі герої без сумніву зможуть влаштовувати розруху і хаос часів китайської епохи Трьох Королівств. Також персонажі будуть завжди мати під рукою «супроводжуючих тварин», як слони або панди.

Але якщо у вас не буде вільного часу, щоб відчути на собі роль Воїна Династії, ви можете спокійно пропустити реліз, адже розробники обіцяють слідом за сьомий частиною видати продовження епічної саги.


Похожие публикации: