EA: Ми дуже поважаємо команду розробників гри PES
Незважаючи на конкуренцію EA Sports і Konamiу жанрі футбольних симуляторів, що триває протягом багатьох років, команда ЕА відзначає, що з повагою ставиться до Konami. Як стало відомо Gamebomb.ru, існує думка, що ЕА просто скопіювала можливості Pro Evolution Soccer. Но а если вы любите футбол так же как и я, то рекомендую посетить сайт www.pes-online.ru — портал футбольных симулятров.

«Ми не збираємося виправдовуватися. Ми дуже поважаємо команду PES і розуміємо, що вони серйозний конкурент. Вони хочуть удосконалювати гру кожен рік, а це змушує і нас рухатися вперед », — говорить продюсер FIFA 13 Никнув Чаннон (Nick Channon).

«Нам пощастило змагатися з Konami, тому що це мотивує нас — не можна виграти, якщо нема кого перемагати», — погоджується Метт Біблії (Matt Bilbey), лідер футбольних проектів EA Sports.

Минулого місяця Джон Мерфі (Jon Murphy) несхвально відгукнувся про проект ЕА, відзначаючи, що велика частина можливостей FIFA 13 була просто скопійована з PES. За словами Мерфі Konami завжди була попереду з технічної точки зору, і тільки по продажах FIFA примудрялася обходити Pro Evolution Soccer.

Глава EA Sports, Ендрю Вілсон (Andrew Wilson) також підтримав своїх колег: «Мені дуже пощастило очолювати команду FIFA і зустрітися обличчям до обличчя з Konami. Я безмірно їх поважаю: вони зробили чудову гру. Я продовжую поважати їх і зараз ».

FIFA 13 готується до виходу у вересні. PES 2013 з’явиться на початку жовтня — нагадує Gamebomb.ru.


Похожие публикации: