ЕА поховала скейтбординг
Розквіт скейтбординг ігор залишився в минулому, як розповів глава ЕА, творці франшизи Tony Hawk. Як стало відомо Kotaku , після повного провалу Tony Hawk: Shred видавці дивляться на серію менш оптимістично.

Бос Electronic Arts Джон Річітелло (John Riccitiello), компанії, чиї скейтбординг серії вважалися кращими симуляторами останні кілька років, бачить майбутнє відео ігор цього жанру в якості додатку до більшої групі ігор, подібних зі скейтами по духу.

«Що стосується екшн спорту, я думаю, такі ігри стануть новим тривалим захоплюючим жанром», — говорить Річітелло в інтерв’ю в Нью Йорку. «П про крайню міру захоплюючим. Скейтбординг, здається, пішов своїм шляхом в якості наочного прикладу бординг жанру ».

Ігри серії Tony Hawk щорічно ставали бестселерами, але в останні роки стали менш вдалими в креативному і комерційному плані. Скейт серії від Electronic Arts, які намагалися перевершити гри Tony Hawk за якістю ніколи не створювали стільки шуму і інтересу, як ранні ігри від Tony Hawk ».

Річітелло налаштований більш оптимістично по відношенню до музичного жанру, який, на його думку, в недалекому майбутньому повернеться. Прикладом нових екшн-спорт ігор, з якими потоваришували геймери може служити нова басктебольная гра NBA Jam, яка отримала хороші відгуки цієї осені.


Похожие публикации: