ЕА пропонує бонуси фанатам Battlefield Heroes
EA сьогодні розповіла, що безкоштовний шутер Battlefield Heroes нарахував 7000000 зареєстрованих користувачів. Щоб відсвяткувати подія, на офіційному сайті компанія пропонує цілу «гроно» спеціальних акцій на 7 днів, до 15 березня.

В цей час геймери зі всього світу отримають продовольства на 77 бинтів і 77 умовних одиниць ігрової валюти просто увійшовши в свій ігровий аккаунт.

Також на обмежений період часу, гравці зможуть отримати додатковий рейт досвіду за 777 одиниць валюти. Протягом 7 днів фанати Battlefield Heroes зможуть не лише отримати XP буст, а й VP буст, збільшення витривалості і 777 тоніків.

Не так давно ЕА вирішила відмовитися від мікротранзакцій і реклами в грі і перейшла на безкоштовну основу. Як розповів Бен Кусінс (Ben Cousins), EA «взагалі не отримала прибутку від реклами в іграх.Рекламний бізнес в іграх зростає не так швидко, як ми очікували ».

«Ми думали, що ми введемо в гру рекламу і продаж віртуальних товарів, і один з методів спрацював дуже швидко, а інший не спрацював взагалі», — говорить Кусенс. «Якщо ви подумаєте про те, наскільки швидко виріс бізнес віртуальних продажів за останній рік, то зрозумієте, що він виріс набагато більше і став більш надійним джерелом доходу».


Похожие публикации: