EA вибрала особа для обкладинки Fight Night Champion
EA відсіяла незліченну кількість британських боксерів, щоб нарешті вибрати обличчя для обкладинки Fight Night Champion. Про це стало відомо Eurogamer .

На обкладинці з грою з’явиться Девід Хей (David Haye), 30-річний лондонець, який зміг відправити у нокаут Одлі Гаррісона (Audley Harrison). Хей в даний час є чемпіоном світу у важкій вазі за версією WBA.

Fight Night Champion — симулятор боксу від EA Sports. Champion є продовженням серії Fight Night, яку планується видано 1 березня 2011 року. Заявлено, що гра радикально змінить обстановку в порівнянні з попередніми серіями, з більш мужньої і темної анімацією, а також ушкодженнями, які «відображають реальність жорстоких боксерських поєдинків». Одиночний режим претендує на відтворення драматичності і емоційних аспектів спорту.

ЕА обіцяє представити вишукану фізичну систему анімації і нову схему управління ударами «Full Spectrum Punch Control». У сіквелі налічується більше 50 боксерів.

Fight Night Champion з’явиться на PlayStation 3 і Xbox 360 в майбутньому році. Серед найяскравіших особливостей гри варто Чемпіонський режим, в якому гравці зможуть пожити життям Андре Бішопа (Andre Bishop), бійця, що воював за звання кращого в світі боксера.


Похожие публикации: