ЕА випустила друге відео геймплея Battlefield 3
EA опублікувала друге відео геймплея Battlefield 3. У трейлері, який вперше з’явився на GDC раніше цього місяця, гравці могли мигцем спостерігати за можливістю повзти ниць.

У повному відео ролику команда буде короткими перебіжками йти від влучних снайперських пострілів.Як і повинен закінчуватися будь ролик — добро перемагає. Але як видовищно це зроблено в Battlefield 3!Новий трейлер розташований у відповідному розділі відео .

Третя частина трейлера, де представлений геймплей з’явиться 30 березня. А власне реліз гри Battlefield 3 заплановано на цю осінь. Шутер з’явиться на PS3, 360 і PC.

Розробники пообіцяли надати продукт вищої якості як на комп’ютерах, так і на консольних платформах.В DICE клянуться, що PS3 і 360 версії будуть виглядати «дуже навіть непогано».

«Приємна новина в тому, що нова техніка рендеринга дозволяє нам робити набагато складніші обчислення без додаткових витрат», — розповів арт директор Густав Тіллебі (Gustav Tilleby). «Це магія.Гра виглядає дуже добре навіть на Xbox 360 ».


Похожие публикации: