Епоха імперій Інтернет змінила розробника
Microsoft повідомила, що робот розваги знята з розробки Епоха імперій Інтернет. Раніше команда розробників з роботів трудилася, щоб не тільки воскресити франшизу, але і зробити з неї ММО.

Студія була сформована з колишніх членів команди Ensemble Studios, Microsoft розпущеної після створення Halo Wars для Xbox 360. Робот розваг була створена спеціально для роботи з оригінальною інтелектуальною власністю, тому коли команда взялася до роботи над Епоха імперій Інтернет, всі визнали це дуже багатообіцяючим рішенням. І ось, тепер Microsoft повідомляє несподівану новину.

как сделать www.norstar.ru мастер-классы и многое другое

Робот розваги відсторонена від роботи над АоЕО і поступиться місцем Gas Powered Games, розробникам Верховного головнокомандуючого і Dungeon Siege. Як виявилося, нічого дивного в цьому немає.

В інтерв’ю, опублікованому раніше, представник Microsoft розповів, що так і було задумано спочатку.Патрік Хадсон (Patrick Hudson), самий відповідальний за розробку гри, пояснив в інтерв’ю для PC Gamer , що зміна розробника була запланована спочатку.

Таким чином студія роботів створила платформу для ММО, і тепер займеться іншими іграми, в той час як Gas Powered Games займатиметься контентом для Епоха імперій Інтернет. Як повідомлялося раніше, в Епоха імперій Інтернет гравці зможуть правити своїми землями допомогою прямо зі столиці на Єгипетських і Грецьких територіях.

Також стало відомо про новий соціальний аспект гри, який буде дозволяти іншим гравцям відвідувати ваші міста і допомагати вам з місіями. У містах будуть побудовані ринки, де інші гравці зможуть купувати товари, що дозволить заробити додаткову ігрову валюту.


Похожие публикации: