EverQuest 2 хоче свій Cataclysm
Розрахована на багато користувачів онлайн гра EverQuest 2 від Sony отримає своє доповнення в стилі World of Warcraft: Cataclysm. Бос Sony Online Entertainment Джон Смедлі (John Smedley) розповівKotaku , що видавець планує випустити «перезавантаження світу» в стелі Cataclysm.

japan-his.ru — лучшее место для отдыха и туризма

«Ми уважно спостерігаємо за Blizzard вже протягом кількох років», — зазначив він. «Чи можемо ми зробити щось подібне в наступному циклі доповнень? Можливо немає. Але це цікаво ».

Доповнення World of Warcraft’s Cataclysm, яке виходить 7 грудня, представить всесвіт ММО в новому гримі від гігантського дракона хаосу, Deathwing the Destroyer.

«У нас є п’ять років досвіду World of Warcraft, на якому ми вчилися. Ми знаємо, що гравці EverQuest II не грають в World of Warcraft », — каже він:« Ми не бачимо великих провалів у конкуренції. Ми бачимо невеликий тимчасовий відрив ».

Також Смедлі бачить, що Blizzard потенційно захоплює гілку геймерів, яким в дивину багатокористувацький геймінг. І вони збираються боротися за ринок і збільшити потенціал EverQuest II.

«Мені здається, World of Warcraft відмінно виглядає», — додав Смедлі. «Я думаю це допоможе повернути багато людей в гру: вони натиснуть кнопку перезавантаження. Причина, по якій я поважаю Blizzard так сильно — вони не допускають багато помилок. У них є товар, і вони це знають.Так чому б і нам не ризикнути? «


Похожие публикации: