Extended Cut, доповнення з розширеною розв’язкою гри Mass Effect 3 вийде 26 червня
BioWare анонсувала дату релізу довгоочікуваного доповнення Extended Cut до гри Mass Effect 3 , яка повинна задовольнити незадоволених кінцівкою гравців. Доповнення з’явиться на світ 26 червня, як з’ясував.

Незважаючи на всі претензії до розробників, BioWare вирішила не змінювати кінцівку гри, а лише додати деякі кат-сцени, щоб пояснити всю глибину і логічність завершення серії. Крім кат-сцен в грі з’явиться і додатковий контейн, нова глава Епілог, яка запропонує гравцям побачити розв’язку місії Шепарда з іншого боку.

На думку продюсера гри, Кейсі Хадсона (Casey Hudson), невдоволення фанатів було викликано браком часу, щоб розпрощатися з улюбленими героями. Хадсон вважає, що гравці боялися найгіршого — зробивши важливий вибір на протязі всієї серії, геймери просто переживали, що всесвіт Mass Effect загине незалежно від їх рішень.

«Це зовсім не те, що ми хотіли показати в кінці. Кінцівка гри залишає безліч варіантів подальшого розвитку подій у всесвіті на розсуд гравців », — говорить Хадсон. «Люди зможуть побачити наслідки своїх рішень в епілозі, в Extended Cut».

«Extended Cut — це не додаткові розв’язки, а розширення існуючої кінцівки. Тому ми спробували показати на екрані те, що представляли самі в оригінальній кінцівці і відповісти на питання, які задавали фанати ».

Extended Cut можна буде скачати абсолютно безкоштовно.Похожие публикации: