Fallout: New Vegas зовсім скоро може отримати нове доповнення
Фанатам може представитися можливість отримати нове доповнення до Fallout: New Vegas вже на початку наступного тижня, якщо джерело продавців відеоігор в Британії прав.

Як говориться в повідомленні на Play.Tm, наступні два доповнення під назвою Honest Hearts і Old Bones з’являться на PC, PS3 і Xbox 360 в один час. Honest Hearts вийде 22 березня в Європі, а Old Bones з’явиться 26 квітня.

Останні вісті, про доповнення для Fallout: New Vegas свідчили про ще двох апдейт на ряду з Honest Hearts — Old World Blues і Lonesome Road.

Фанати полізли в енциклопедію світу Fallout, The Vault, і вирішили, що Old Bones може бути або перейменованим Old World Blues, або може стати ще одним доповненням. Якщо так, то як говорить The Vault, «загальна кількість аддонов досягне п’яти, як і для Fallout 3».

Реліз доповнень в США ніде згаданий не було, але можна сперечатися, що якщо британські продавці мають рацію, в США доповнення з’явиться практично в той же час.

Останнє доповнення Fallout: New Vegas, Dead Money, з’явилося в мережах Steam і PSN минулого місяця після закінчення терміну ексклюзивності для Xbox 360.


Похожие публикации: