FEAR 3 вийде 27 травня
Шутер-ужастик від першої особи, FEAR 3 з’явиться в Європі в п’ятницю, 27 травня, як повідомив сьогодні видавець Warner Bros. Interactive Entertainment.

Релізу відразу всіх версій — PC, PlayStation 3 і Xbox 360 був перенесений з березня на травень на початку року. «Ми хочемо надати кращу гру для наших споживачів», — заявив видавець Warner в ​​січні.

Розробники з Day 1 Studios, які прийняли проект з рук Monolith, привнесли свою родзинку в FEAR 3.

У FEAR 3 з’явиться кооперативний режим. Якщо ви пам’ятаєте дівчинку Альму з першої гри, то будете заінтриговані, почувши, що в третій частині належить грати за двох її синів — Поінт Мена і Пакстона Феттель. Один буде майстром гармат і уповільнення часу, інший буде володіти телекінезом.

«У FEAR 3 ми хотіли розширити нашу аудиторію», — розповів головний системний дизайнер Паркер Гамільтон (Parker Hamilton).

«Геймінг розвивається і став включати в себе все більше соціальних аспектів та люди хочуть грати разом. Ми сподіваємося, що ми зможемо просунути франшизу на новий щабель еволюції і запропонувати новий погляд, який сподобається новим гравцям. Ми безумовно зацікавлені привернути увагу до франшизі ».


Похожие публикации: