Фінансовий аналітик прогнозує вихід GTA V не раніше 2012 року
Аналітики прогнозують, що сиквел GTA з’явиться на світ не раніше 2012 року. Take-Two недавно повідомила, що переносить свій фіскальний рік на кінець 31 березня, щоб привести звітні періоди у відповідність зі своїми видавцями. Сьогодні Майк Хайки (Mike Hickey) аналітик компанії Janco Partners зазначив, що Take-Two може отримати прибуток у майбутньому році, навіть якщо сиквел Grand Theft Auto не вийде раніше 2012 року. Gamespot повідомляє, чим все це може обернутися.

Хайклі вважає, що 2011 фіскальний рік для Take-Two, який почнеться з 1 квітня 2011 і закінчиться 31 березня 2012, принесе з собою дві основні гри: Max Payne 3 та LA Noire. Він думає, що до цих двох лідерів може також приєднатися довгоочікуваний Duke Nukem Forever. Всі ці блокбастери зможуть принести прибуток компанії і без видання GTA або Red Dead.

GTA V дійсно може вийти в 2012 фіскальному році компанії Take-Two. Хайклі вірить, що черговий легендарний сиквел зможе принести компанії $ 750 000 000 і 16 мільйонів проданих копій. Він також передбачає, що цього року світ побачить BioShock Infinite, який розлетиться чотирма мільйонами копій і принесе $ 182 000 000.

Однією з головних причин високих очікувань продажів є комбінування PlayStation 3/Xbox 360 в США.

До слова, Grand Theft Auto IV, видана в квітні 2008 року, була продана тиражем 14 мільйонів. Серія The Grand Theft Auto, як завжди, дозволяє гравцеві робити все, що завгодно у відкритому світі, разом з опцією проходження ігрових місій. Доступні багато можливостей, включаючи пограбування банків, вбивства неігрових персонажів, вибух машин, супровід злочинців та продаж наркотиків. Grand Theft Auto IV пропонує всі ці звичні елементи в оновленому стилі, більш схожим на життя, ніж попередні ігри серії.


Похожие публикации: