Фітнес симулятор Zumba Fitness обійшов Crysis 2
Британський чарт відео ігор всіх форматів і розмірів на цьому тижні підніс сюрприз! Фітнес симулятор для Wii і Xbox 360 Zumba Fitness обігнав усі касові гри, блокбастери і бестселери і зайняв перше місце, залишаючи позаду неймовірно видовищне творіння від Crytek — Crysis 2.

Если вас интересует создание интернет магазина, то рекомендую посетить сайт studiosdl.com, на котором лучшие специалисты знают, что такое studiosdl.com.

Сіквел, Crysis 2 займає друге місце в чарті. Слідом, розсипаючись і збираючись заново труси конструкторние зоряні війни — LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Скандально відомий гольфіст і його співпрацю з ЕА Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters залишається на четвертому місці.

Амбіційний рейсинг симулятор і названий конкурент Gran Turismo і Forza 4 — Shift 2: Unleashed замикає п’ятірку лідерів цього тижня. Нижче в списку розташувалися Homefront і WWE All Stars — на шостому і сьомому місцях відповідно. Серії Pokemon Black і White, котрі домінували в минулому місяці, залишилися позаду — сьоме і восьме місце. Десятку закриває безсмертна франшиза Dynasty Warriors 7.

Таким чином, топ 10 ігор на 9 квітня сформувався з наступних претендентів:

1. Zumba Fitness
2. Crysis 2
3. LEGO Star Wars III: The Clone Wars
4. Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters
5. Shift 2: Unleashed
6. Homefront
7. WWE All Stars
8. Pokemon Black
9. Pokemon White
10. Dynasty Warriors 7


Похожие публикации: