Франшиза Batman поповниться анімаційними міні-серіями
У 2009 році супергерой коміксів DC Бетмен успішно увірвався в світ сучасних відео ігор з Batman: Arkham Asylum. Сьогодні франшиза повертається до свого коріння — DC Comics сьогодні анонсувала міні-серії, пов’язані з сиквелом Batman: Arkham City, повідомляє GameSpot .

Починаючи з травня, шість фільмів будуть служити містком між Batman: Arkham City і Arkham Asylum.Пол Діні: Paul Dini, письменник Batman: The Animated Series скооперується з художником Карлосом Д’анда (Carlos D’anda), щоб створити захоплюючі історії франшизи.

Як і попередник, Arkham City помістить Бетмена в лікарню для душевно хворих. Але якщо Arkham Asylum залишав гравців в холах і невеликих садах госпіталю, яким завідував сам Джокер, то в Arkham City стіни лікарні простягаються на весь Готем Сіті, де бродять все ті ж психопати-бандити, яких і належить зловити і ізолювати Темному Лицарю.

Герой буде битися під наглядом «стражника» Доктора Хьюго Стрейндж (Dr. Hugo Strange), який знає страшну таємницю Бетмена. Крім Доктора Стрейндж, в грі не обійдеться без знаменитих лиходіїв, включаючи дволикого Джокера.

Реліз Arkham City готується на Xbox 360, PlayStation 3, і PC цієї осені.


Похожие публикации: