Готується нове доповнення до Assassin’s Creed: Brotherhood
Assassin’s Creed: Brotherhood скоро поповниться новим контентом. Цю новину офіційно повідомив видавець, встановивши тимчасові рамки на січень.

Як повідомляє Eurogamer , апдейт Animus Project 2.0 додасть в гру багатокористувацький режим захоплення скринь. Як можна припустити з назви, гравцям належить оглядати околиці на предмет чужих скринь, в яких лежить чиєсь добро, що очікує експропріації. Гравці зможуть або красти чужі скарби, або охороняти свої скрині від нечистих на руку Ассассин.

У доповненні також буде представлена ​​нова багатокористувацька карта, яка перенесе геймерів в італійське місто Пьенза. Як і апдейт Animus Project 1.0, який з’явився сьогодні, друге доповнення буде безкоштовним.

Animus Project 1.0 додасть нові ігрові режими, поліпшену систему альянсу і додаткову карту для мультиплеера. Новий режим являє собою ускладнену версію режиму Альянсу, доповнюючи її ідентифікацією мети і деякими можливостями для укритті атак.Новая карта, з іншого боку, зажадає від вас будувати засідки на вулицях Монт Сант-Мішель в Нормандії.

Ubisoft наполягає, що «часткова топографія вузьких вуличок, висока дзвонова башта і мультирівневих архітектура є відмінним місцем для мисливців та хижаків, які можуть з’явитися з нізвідки, щоб здійснити свій задум».


Похожие публикации: