Gran Turismo 6 можливо не з’явиться на PS3
Глава Polyphony Digital, Казунорі Ямаучи (Kazunori Yamauchi) розповів Eurogamer , що він «не знає» вийде наступна Gran Turismo на PlayStation 3 або на наступному поколінні консолей.

«10 років тому було простіше передбачати, що трапиться через 3 роки в майбутньому», — розповів він в ексклюзивному інтерв’ю на заході в Мадриді, присвяченому запуску GT5. «Сьогодні ніхто не знає, що трапиться завтра. Ми не знаємо, що буде через 3 роки ».

Ямаучи-сан також відповів на критику списку можливостей новоспеченої GT5: «Звичайно, онлайн апдейти плануються. Матчмейкінг та рейтингові списки будуть видані у міру просування ». Під час презентації Ямаучи зазначив, що його команда буде «випускати оновлення щотижня і щомісяця», щоб поліпшити гру, на розробку якої пішло 5 років.

Ямаучи описав гру як «вихованця», якого його команда «пестила і плекала», відзначаючи допомогу фанатів, «які допомагали і підтримували нас у ході розробки Gran Turismo».

Розробники відзначають, що робота над «новою ерою Gran Turismo» ще далеко не закінчена. У презентаційному відео GT5 був присутній і чемпіон світу F1 Себастьян Веттел, щоб сказати похвальні слова: «Мені пощастило проїхати кілька кіл на X1. Я впевнений, що гра вам сподобається ».

Gran Turismo 5 — п’ята частина серії гоночних симуляторів від компанії Polyphony Digital вийшла 24 листопада 2010 року. Це перша частина Gran Turismo з високим дозволом для консолей, а ігровий движок повністю переписаний в розрахунку на більш потужне апаратне забезпечення. У Gran Turismo 5 є приблизно 1000 ліцензованих автомобілів всіх типів з усього світу, від спортивних машин і седанів до концепт-карів і картингових автомобілів.


Похожие публикации: