Гравці The Sims 3 зможуть доторкнутися до надприродного
EA анонсувала нове розширення до гри The Sims 3 . Розробники вирішили дати можливість фанатам створювати власні історії за мотивами серіалу «Надприродне».

З нагоди творці випустили новий трейлер, який можна подивитися в відповідному розділі гри .

«Завітайте таємничий місто Мунлайт Фоллс, де відбуваються дивні речі під світлом місяця. Створюйте надприродних істот, починаючи від перевертнів і закінчуючи відьмами і вампірами. Використовуйте заклинання, магію і гострі кігті. Змішуйте десятки еліксирів, щоб звернути симов в зомбі або навіть золото », — йдеться в офіційному описі апдейта.

Гравці зможуть створювати чарівників, відьом, перевертнів, вампірів і фей, кожен з яких буде мати власними особливостями і можливостями. Як тільки над містом запанував ніч, персонажі зможуть розкрити свої надприродні здібності, використовувати заклинання, створювати еліксири і виконувати таємничі обряди, щоб вплинути на життя симов.

Тут: http://www.tagantip.ru/sovety_dlya_vseh.html я знайшов багато цікавих порад, вони будуть корисні будь якому господарю.

У доповненні з’являться і новий контент, включаючи циганські каравани, магічні дзеркала і польоти на мітлі. Також гравці зможуть декорувати житла своїх симов, щоб створити справжнє загадкове і зловісне притулок таємничих створінь.

Дата релізу розширення поки невідома.Похожие публикации: