GT Academy стане реаліті шоу
Гравці Gran Turismo 5 не тільки зможуть скористатися шансом стати професійними гонщиками, але і потраплять на телебачення. Змагання, яке почалося місяць тому перетвориться в реаліті шоу в мережі Speed ??Network в наступному році.

www.alvasdem.ru

Joystiq повідомляє, коли з усіх учасників заїздів GT Academy оберуть фіналістів, в березні 2011 року, що залишилися 32 гравця і їх гонки будуть відзняті для шоу, яке представить останні кроки в гонці за звання реального професійного гонщика.

Поки невідомо, чи будуть учасники виконувати трюки на піщаному острові, жити в одному будинку під наглядом камер 24 години на добу 7 днів тиждень, або дарувати один одному троянди. Однак, раз уже телебачення взялося за реаліті шоу, можна зі 100% впевненістю сказати, що все, що відбувається буде з’являтися на екрані.

США розділили на 4 регіони: Західний, Среднезападний, Південно-Західний і Північно-Західний. У першому раунді з кожного регіону буде обрано по 128 рейсеров, кількість яких у другому раунді зменшиться до 16. Третій раунд відбере 8 кращих гравців, і в загальній сумі 32 гонщика будуть змагатися в національному змаганні, щоб потрапити у тренувальний табір, який і стане плацдармом для реаліті шоу.


Похожие публикации: