Хакер зламав акаунти в RIFT щоб повідомити розробникам про знайдену проломи в системі безпеки
Розробники RIFT, студія Trion Worlds швидко відреагувала на нещодавні зломи акаунтів користувачів.

«Виправлення в системі входу в аккаунт і додаткові заходи Coin Lock повинні істотно ускладнити життя хакерам і запобігти інциденти, що відбуваються останні 18 годин», — говорить Скотт Хартсман (Scott Hartsman) на форумі гри. «Ми не можемо 100% гарантувати повне збереження ваших акаунтів, але такі заходи повинні звести проблеми до мінімуму».

Если вас интересует bti-kiev.com.ua bti-kiev.com.ua

Trion продовжує виявляти ботів і хакерів, наймаючи додатковий персонал в команду безпеки і розвиваючи двофакторний процес ідентифікації.

Хартсман також зазначив етичного хакера ManWitDaPlan, який виявив пролом у захисті Trion і звернув увагу розробників на неї. Хакер розповів фансайт Zam, що реакція Trion була неординарною.

«Відгук був неймовірним», — говорить ManWitDaPlan. «Зі мною зв’язався чоловік з команди підтримки, який не володів правом змінювати щось в програмному коді, але міг його читати. Я говорив по телефону з провідним розробником. Пізніше я вислав технічні деталі і мені передзвонили через кілька хвилин. Після роботи я попрямував додому і мені подзвонив бос команди підтримки серверів. Я закінчив вечерю і пролом в системі вже залатали, деякі додаткові функції були покращені і вже вся Telara проклинала мене ».

Хакер зазначив швидку і якісну роботу команди підтримки, відзначаючи, що такі ММО варто брати в приклад тому, як треба реагувати на будь-які проблеми.

«Реагування було бездоганним. Кожна компанія, працююча над ММО повинна законспектувати подію, щоб знати, як потрібно реагувати, коли виявлений баг у грі — зв’язатися з людиною, який його виявив, отримати детальний опис, звірити з тим, що знайшли розробники, полагодити несправність. Trion підійшли до проблеми з усією серйозністю. Знайти та виправити проблему всього за ДВІ ГОДИНИ? Я ніколи не бачив жодної IT компанії, яка б також швидко відреагувала на повідомлення про баг ».


Похожие публикации: