Homefront отримав патч для РС і подвоїв місткість серверів
THQ випустила апдейт для австралійських серверів Homefront, за допомогою якого пообіцяла виправити проблеми, вибачитися за завдані незручності і подвоїти місткість серверів.

Минулого тижня розробники випустили патч для PS3 версії, тепер настала черга володарів РС отримати якісний мультиплеера. Як повідомляє Ausgamers, THQ і Kaos з понеділка трудилися не покладаючи рук, щоб знайти вирішення проблеми з серверами.

Гравців в Австралії розчаровував переважно пінг з серверами. Австралійських геймерів, які не вмістилися на локальних серверах перемістили на сервера США.

Більш того, сервера обмежували пропускну здатність підключення, тому розробники на швидку руку зліпили апдейт, щоб поліпшити якість з’єднання і збільшити швидкість з’єднання.

THQ «звинуватила» гравців в несподівано високому попиті на гру і пообіцяла подвоїти місткість серверів. Видавець повідомив, що нове обладнання вже доставлено і інсталюється, щоб прийняти додатковий потік гравців.

«Попит на виділені сервери перевищив всі очікування. Ми дуже раді такій увазі, але, будь ласка, потерпіть, поки ми додамо онлайн місця », — з’явилося повідомлення в твіттері HomefrontGame.


Похожие публикации: